Bit Heroes

Ücretsiz rol oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 96.3 MB
  • Version 1.1.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Kongregate, Inc.
Bit Heroes oyunu; en sevilen 8 ve 16 bit zindan tarayıcılarından esinlenerek tasarlanmıştır.

RPG'lerin çekiciliğini ve nostaljisini yakalayan Bit Heroes uygulaması mobil cihazınızda da sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. MMORPG dünyasını da keşfedebileceğiniz bu oyunda gücünüzü artırmak için binlerce parçayı yağmalayabilirsiniz.

Dönüş tabanlı savaşta yanınızda savaşmak için canavarları ve patronları yakalayarak ekiplerinizi kolayca oluşturabileceğiniz Bit Heroes oyununda; bir haftalık süre içerisinde etkinliklerde yarışabilir, ülkenizdeki en güçlü kahraman olabilirsiniz!

Yanınızda savaşmak için en yakın arkadaşlarınızdan oluşan bir ekip oluşturabileceğiniz gibi en güçlü ekiplerin liderleriyle de takım oluşturabilirsiniz. Gücünüze uygun ekiplerde olmanız sizin için faydalı olacaktır.

Birbirinden ilginç grafikleri bulunan uygulama ile Retro zindanlardan sürünerek de macera yaşayabilirsiniz. 52'nin üzerinde seviye ve baskının yer aldığı Bit Heroes oyununda dört faklı bölgede bulunmaktadır. Binlerce karışımdan oluşan bu oyunda; yükseltme oyunları, zanaat ve geri dönüşüm parçaları da yer almaktadır.

Yanınızda savaşabilecek 100'den fazla yaratığın yer aldığı bu oyunda gelişmek için güçlü patronlardan yardım alabilirsiniz. Büyük hazineye ulaşmak için ise ultra zor zindanlarla uğraşmanız gerekecektir.

Sizde Bit Heroes uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyin, dünya sohbet özelliğinden faydalanarak Guild sohbetleri ile hikaye ve takas stratejileri paylaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Bit Heroes indir
DİĞER SÜRÜMLER