Bit Heroes

Ücretsiz rol oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 96.3 MB
  • Version 1.1.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Kongregate
MMORPG dünyasını da keşfedebileceğiniz bu oyunda gücünüzü artırmak için binlerce parçayı yağmalayabilirsiniz.

Dönüş tabanlı savaşta yanınızda savaşmak için canavarları ve patronları yakalayarak ekiplerinizi kolayca oluşturabileceğiniz Bit Heroes oyununda; bir haftalık süre içerisinde etkinliklerde yarışabilir, ülkenizdeki en güçlü kahraman olabilirsiniz! Ayrıca Bit Heroes oyunu; en sevilen 8 ve 16 bit zindan tarayıcılarından esinlenerek tasarlanmıştır.

RPG'lerin çekiciliğini ve nostaljisini yakalayan bu uygulama mobil cihazınızda da sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yanınızda savaşmak için en yakın arkadaşlarınızdan oluşan bir ekip oluşturabileceğiniz gibi en güçlü ekiplerin liderleriyle de takım oluşturabilirsiniz. Gücünüze uygun ekiplerde olmanız sizin için faydalı olacaktır. Ekibinize alacağınız savaşçıların haricinde 100'den fazla yaratığa da sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda güçlü patronlardan alacağınız desteklerde yararlı olacaktır.

Birbirinden ilginç grafikleri bulunan uygulama ile Retro zindanlardan sürünerek de macera yaşayabilirsiniz. 52'nin üzerinde seviye ve baskının yer aldığı Bit Heroes oyununda dört faklı bölgede bulunmaktadır. Binlerce karışımdan oluşan bu oyunda; yükseltme oyunları, zanaat ve geri dönüşüm parçaları da yer almaktadır.

Dünya sohbet özelliği de bulunan Bit Heroes uygulamasında Guild sohbetlerinden faydalanarak hikaye ve takas stratejilerinizi paylaşabilir veya önceki paylaşımlardan faydalanabilirsiniz.  Sizde Bit Heroes oyununu cihazınıza yükleyerek, büyük hazineye ulaşın!

 

Daha Fazla Göster
Bit Heroes indir
DİĞER SÜRÜMLER